Dobří známí už na vás čekají v cloudu

Word, Excel, Outlook a další spolehliví pomocníci, které tak důvěrně znáte, jsou teď v cloudu spolu s aplikací OneDrive. Díky tomu můžete své dokumenty ze všech svých zařízení okamžitě ukládat, zálohovat a bezpečně sdílet s kolegy.

Kontaktujte nás

Microsoft Office

Mistr vaší komunikace

Outlook vám zvedne efektivitu na maximum. Získáte perfektní přehled o svých schůzkách, kontaktech a komunikaci. Vše najdete na jednom místě a vždy synchronizované.

Kontaktujte nás

Microsoft Office

Office 365 přináší vše z předchozích verzí Office a k tomu hodně navíc

Více informací


Dobří známí, všude s vámi

Word, Excel, Outlook a další spolehlivé pomocníky, které důvěrně znáte, teď můžete mít stále na dosah v telefonu, tabletu i počítači. Pozvěte je do všech svých zařízení a pracujte s nimi kdykoli a odkudkoli, i bez připojení k internetu.

Kontaktujte nás

Microsoft Office

Office 365 jsou všechny vaše oblíbené aplikace:

Přístup k aplikacím z jakéhokoliv zařízení

Aplikace Office můžete nainstalovat na svůj notebook, tablet i smartphone bez ohledu na operační systém. Dostupné jsou nyní pro všechny platformy - Windows, Android nebo iOS. Prostředí je přitom všude stejné a odpadají všechny problémy s kompatibilitou. Office aplikace si přitom může nainstalovat až na pět svých zařízení aniž byste platili cokoliv navíc. Jsou to stále ty samé kancelářské aplikace, které dobře znáte, jen umí zase něco navíc.

Přehled v pracovních povinnostech

Díky aplikaci Outlook získáte snadno a rychle maximální přehled ve své komunikaci s kolegy a obchodními partnery a díky kalendáři i vždy aktuální přehled o svém pracovním dni. Díky tomu již nikdy nezmeškáte důležitý termín nebo schůzku. Vylepšené vyhledávání s možnostmi filtrování vám pomůže najít potřebné e-mailové zprávy, přílohy, události kalendáře nebo kontakty opravdu rychle. Díky seskupování emailů do konverzace budete mít ihned jasno v tom, v jakém stavu se předmět emailu nachází. Sdílené kalendáře vám usnadní získat přehled o tom, kdy mají kolegové volno pro společnou schůzku. To vše automaticky synchronizované i ve vašem telefonu či tabletu, takže jasno budete mít i na svých pracovních cestách.

Vysoká produktivita

Týmová spolupráce kdekoliv

Spolu s kancelářskými aplikacemi Microsoft Office získáte zdarma i on-line úložiště OneDrive o velikosti 1024 GB. Díky tomu můžete profesionální dokumenty, ukládat je na místo, kde se k nim dostanete kdykoliv i prostřednictvím svého tabletu či mobilu a spolupracovat na jejich vytváření s ostatními dokonce ve stejném okamžiku. Dokumenty přitom můžete sdílet jen s těmi, které si sami určíte, nikdo jiný se k nim nedostane. Automatická synchronizace přitom zajistí, že už vždy budete pracovat jen s aktuální verzí.

Bezkonkurenční hodnota

Aktuální výhodné nabídky

Využijte výhodné nabídky platné s nákupem Microsoft Office

Přehled nabídek

Implementační podpora ve výši minimálně 5,000 Kč

Uvažujete-li o nasazení Office 365 i ve vaší firmě, určitě využijte aktuálně nabízené finanční podpory ve výši
5,000 Kč a 10% z hodnoty realizované objednávky.
Stačí, když využijete služeb kvalifikovaného partnera, který vám zakoupené řešení pomůže implementovat.

Podrobnosti o nabídce

Kontaktujte nás

Máte zájem o bližší informace k Office 365? Chcete se dozvědět, jak můžete i u vás ve firmě ušetřit až 30% a posunout možnosti spolupráce na vyšší úroveň? Zanechte nám své údaje a my nebo některý z našich partnerů Vás budeme kontaktovat.

Prosím zadejte přímý kontakt na vás, abychom se s vámi mohli spojit.
Telefon:  
Prosím vezměte na vědomí, že pomoci dokážeme pouze firmám a odpovědět na otázky, které se týkají možností pořízení, nasazení a licencování v multilicenčních programech. Pokud jste jednotlivec nebo koncový uživatel, který hledá pomoc s používáním produktu, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku 841 300 300.
Partneři společnosti Microsoft mne mohou kontaktovat s informacemi o jejich produktech, službách a aktivitách
 

Odesláním požadavku uděluji svůj souhlas se zpracováním kontaktních osobních údajů, které jsem poskytl(a) ve výše uvedeném formuláři dobrovolně společnosti MICROSOFT s.r.o., Praha 4, Vyskočilova 1461/2a, IČ: 47123737 („společnost“) za účelem výkonu činností, jež jsou předmětem podnikání společnosti či jiných subjektů náležejících do skupiny MICROSOFT (jejichž aktuální seznam je kdykoliv přístupný na stránce www.microsoft.com/worldwide), zejména pro účely kontaktování a pro zasílání obchodních sdělení společnosti či jiných subjektů ze skupiny MICROSOFT při marketingu značek, produktů a služeb MICROSOFT, a to prostřednictvím kontaktů označených k tomuto účelu výše. Souhlas uděluji na dobu neurčitou. Beru na vědomí, že poskytnutí souhlasu je dobrovolné a souhlas mohu kdykoli odvolat, včetně v rámci každého elektronicky zaslaného obchodního sdělení. Beru rovněž na vědomí, že mám právo na přístup ke svým údajům a na jejich opravu, doplnění, blokaci a likvidaci nesprávných údajů, právo požádat o poskytnutí informací o osobních údajích, které jsou o mně zpracovávány a o rozsahu jejich zpracování a zpřístupnění třetím osobám.
Využijte další informace

Chcete získat dokonalý přehled o vašich zákaznících, obchodních partnerech a prodejních výsledcích? Seznamte se s Microsoft Dynamics CRM.

Rádi byste využívali jen takový výkon firemního serveru, který právě potřebujete? Se snadnou vzdálenou správou a bez vysokých investic. Přečtěte si více o Microsoft Azure.

Zjistěte další výhody nového Office 365 pro firmy.