Microsoft Office Výhodný Office i pro Vaši firmu

Kontaktujte nás

Zjistěte, jak i vaše firma může ušetřit až 30 % za IT


Máte zájem o bližší informace k Office 365? Chcete se dozvědět, jak můžete i u vás ve firmě ušetřit až 30 % a posunout možnosti spolupráce na vyšší úroveň? Zanechte nám své údaje a my nebo některý z našich partnerů Vás budeme kontaktovat.


Prosím, zadejte přímý kontakt na Vás, abychom se s vámi mohli spojit.
Kontakt:
Prosím vezměte na vědomí, že pomoci dokážeme pouze firmám a odpovědět na otázky, které se týkají možností pořízení, nasazení a licencování v multilicenčních programech. Pokud jste jednotlivec nebo koncový uživatel, který hledá pomoc s používáním produktu, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku 841 300 300.
Partneři společnosti Microsoft mne mohou kontaktovat s informacemi o jejich produktech, službách a aktivitách

Odesláním požadavku uděluji svůj souhlas se zpracováním kontaktních osobních údajů, které jsem poskytl(a) ve výše uvedeném formuláři dobrovolně společnosti MICROSOFT s.r.o., Praha 4, Vyskočilova 1461/2a, IČ: 47123737 („společnost“) za účelem výkonu činností, jež jsou předmětem podnikání společnosti či jiných subjektů náležejících do skupiny MICROSOFT (jejichž aktuální seznam je kdykoliv přístupný na stránce www.microsoft.com/worldwide), zejména pro účely kontaktování a pro zasílání obchodních sdělení společnosti či jiných subjektů ze skupiny MICROSOFT při marketingu značek, produktů a služeb MICROSOFT, a to prostřednictvím kontaktů označených k tomuto účelu výše. Souhlas uděluji na dobu neurčitou. Beru na vědomí, že poskytnutí souhlasu je dobrovolné a souhlas mohu kdykoli odvolat, včetně v rámci každého elektronicky zaslaného obchodního sdělení. Beru rovněž na vědomí, že mám právo na přístup ke svým údajům a na jejich opravu, doplnění, blokaci a likvidaci nesprávných údajů, právo požádat o poskytnutí informací o osobních údajích, které jsou o mně zpracovávány a o rozsahu jejich zpracování a zpřístupnění třetím osobám.