Microsoft Office Výhodný Office i pro Vaši firmu

Vše pod kontrolou,
kdekoliv a kdykoliv


Office 365 můžete mít kdykoliv a kdekoliv s sebou


Office 365 můžete mít kdykoliv a kdekoliv s sebou

Office 365 Vám umožní pracovat i bavit se na všech Vašich zařízení: iPadu, Macu, iPhonu, Android Phone i počítači nebo tabletu s Microsoft Windows. S Office 365 můžete všechny funkce využívat i offline, a to až na 5 zařízeních každého uživatele. Kromě toho získáte 1TB online úložiště OneDrive. Služby Office 365 se stále zlepšují. Předplatné vám zajistí, že budete automaticky dostávat nejnovější vylepšení a služby.

Office pro PC

S Office 365 můžete aplikace Office nainstalovat i na počítače a tablety s Windows 7 a Windows 8.

S aplikací Word jednoduše a rychle vytvoříte atraktivní dokumenty, ať už začnete s předpřipravenými šablonami, nebo se rozhodnete upravit PDF soubor. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje revize a kontroly pravopisu.

Intuitivně pracovat s daty, přesně to vám umožní nový Excel. Automaticky vybere ten správný graf, připraví odpovídající funkci a s dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek stát méně času, než kdykoliv předtím.

Vytvářejte efektní a atraktivní prezentace v programu PowerPoint. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče, a hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line.

Laptop
OneNote je digitální poznámkový blok, ve kterém máte přístup ke všem vašim poznámkám – textům, obrázkům, webům a médiím. Představte si prázdný list papíru, na který můžete psát, kreslit, nalepit fotografie, a dokonce přidat i zvukový záznam nebo video. To vše v digitální podobě je nový OneNote. Efektivnější komunikace s ostatními díky Outlook. Už nezmeškáte ani jednu schůzku a nepřijdete o žádnou zprávu ani kontakt. Komunikaci vám bude usnadňovat navigační panel. Můžete ho použít k rychlému otevírání e-mailů, kalendáře, kontaktů nebo úkolů. Vše potřebné máte po ruce. Publisher vás jednoduše a intuitivně provede tvorbou vizitek, brožurek, ale i papírových skládanek. Stačí si vybrat předpřipravenou šablonu a použít jen vlastní text, nebo zcela pustit uzdu fantazii. Pak už stačí soubor jen vytisknout – a omalovánky pro děti nebo pozvánka na oslavu jsou hotové!

Office pro Mac

Používejte známé aplikace Office ve svém Macu a sdílejte svoje dokumenty mezi zařízeními bez kabelů. Díky uložení dokumentů na OneDrive pro firmy máte Office dokumenty dostupné také na svém iPadu a iPhone a máte k nim přístup odkudkoli. Aktuálně dostupnou sadou Office pro Mac v rámci předplatného Office 365 je anglická verze Office for Mac 2011.

Ve Wordu pro Mac můžete sdílet své myšlenky a vytvářet skvěle vypadající dokumenty. Pracujte se svými daty v Excelu pro Mac pomocí pokročilých nástrojů a sdílejte je online. PowerPoint pro Mac Vám umožní zaujmout publikum dynamickými prezentacemi. Prezentaci také můžete vysílat online. Outlook pro Mac zjednodušuje práci s e-maily, kalendáři a umožňuje Vám být v kontaktu s těmi, na kterých Vám záleží.

Na App Store najdete také užitečné aplikace OneNote, OneDrive, OneDrive pro firmy, Skype pro firmy, SharePoint a Skype. Pro jejich využívání je nezbytné mít aktivní předplatné dané služby Office 365.

Apple iPad

Office pro Apple iPad

Office dokumenty můžete prohlížet, vytvářet, upravovat a tisknout Office na svém zařízení iPad® ve Wordu, Excelu a PowerPointu s podporou dotykového ovládání. Důležité je že všechny dokumenty budou vypadat a zachovají si veškeré formátování bez ohledu na jakém zařízení je otevřete. Office pro iPad® automaticky ukládá dokumenty na OneDrive pro firmy, takže k nim máte pořád přístup a můžete na nich pracovat kdekoli a na všech zařízeních.

Ve Wordu můžete při spolupráci s ostatními přidávat komentáře a sledovat změny a včetně kontroly pravopisu. Můžete prohlížet a aktualizovat Excelové tabulky a snadno do nich přidávat vzorce a grafy. Můžete taky vytvářet a upravovat PowerPointové prezentace a promítat je bezdrátově na velké obrazovce. Aplikace Word, Excel, PowerPoint jsou v češtině zdarma ke stažení v App Storu jako čtečky dokumentů.

Abyste mohli upravovat a vytvářet dokumenty v Office pro iPad, budete potřebovat předplatné Office 365. Jen a aktivním předplatným Office 365 můžete Microsoft Office v iPadu využít na maximum.

Na App Store najdete také užitečné aplikace OneNote, Skype pro firmy, SharePoint, OneDrive, OneDrive pro firmy, OWA pro iPhone, Yammer a Skype. Pro jejich využívání je nezbytné mít aktivní předplatné dané služby v Office 365.

iPhone
apple store

Office Mobile pro iPhone

Dokumenty Wordu, Excelu a PowerPointu můžete zobrazovat, vytvářet a upravovat téměř odkudkoli pomocí telefonu iPhone®. Obsah i formátování jsou zachovány, takže dokument vypadá skvěle, i když ho později znovu zobrazíte v počítači PC nebo Mac. Aplikace Office Mobile umožňuje dostat se k dokumentům Office Wordu, Excelu a PowerPointu a upravovat je. Je optimalizovaná pro velikost displeje iPhonu.

Před instalací Office Mobile zkontrolujte požadavky na systém, abyste měli jistotu, že tato aplikace na vašem telefonu poběží.

Na App Store najdete také užitečné aplikace OneNote, Skype pro firmy, SharePoint, OneDrive, OneDrive pro firmy, OWA pro iPhone, Yammer a Skype. Pro jejich využívání je nezbytné mít aktivní předplatné dané služby v Office 365.

samsung
android store

Office Mobile pro Android

Dokumenty Wordu, Excelu a PowerPointu můžete zobrazovat, vytvářet a upravovat téměř odkudkoli pomocí telefonu se systémem Android. Obsah i formátování jsou zachovány, takže dokument vypadá skvěle, i když ho později znovu zobrazíte v počítači PC nebo Mac. Aplikace Office Mobile umožňuje dostat se k dokumentům Office Wordu, Excelu a PowerPointu a upravovat je.

Před instalací Office Mobile zkontrolujte požadavky na systém, abyste měli jistotu, že tato aplikace na vašem telefonu poběží.

Na Play Store najdete také užitečné aplikace OneNote, OneDrive, Skype, Yammer a Skype pro firmy.Máte zájem o bližší informace?

Zanechte nám své údaje a my nebo některý z našich partnerů
Vás budeme kontaktovat.