Microsoft Office Výhodný Office i pro Vaši firmu

Máte zájem o bližší informace k Office 365?

Chcete se dozvědět, jak můžete i u vás ve firmě ušetřit až 30 % a posunout možnosti spolupráce na vyšší úroveň? Zanechte nám své údaje a my nebo některý z našich partnerů Vás budeme kontaktovat.Vyberte si svého prodejce


Naši certifikovaní partneři Vám pomohou s instalací a nastavením služeb Office 365.

Začít používat Office 365 ve Vaší firmě je snažší, než si myslíte. Vůbec nejsnažší cestou je kontaktovat naše autorizované partnery, kteří Vám s instalací a nastavením služeb rádi pomohou.
Doporučovaní partneři pro prodej Office 365 a zkušenosti jejich zákazníků

Artex Informační Systémy, spol. s r.o
www.ms-office-365.cz
Jeremiášova 769, 155 00 Praha 5
info@artex-is.cz
tel.: 257 311 918

Citace zákazníka společnosti:
Profesionální advokátní kancelář Bernard Legal se rozhodla pro online řešení Microsoft Office 365, a to především z důvodu jasných a transparentních nákladů v oblasti IT za uživatele, které služba umožňuje. U Office 365 navíc neřešíte upgrady na nové verze produktů, Microsoft službu Office 365 automaticky a pravidelně aktualizuje.

Daquas, s.r.o.
www.daquas.cz
Anny Letenské 7, 120 00 Praha 2
daquas@daquas.cz
tel.: 603 442 434

Citace zákazníka společnosti:
Společnost Albatros Media vnímá nasazení Office 365 jako jednoznačně správnou volbu, kterou oceňují jednak samotní uživatelé, kteří mají k dispozici moderní a stabilní komunikační nástroje a téměř neomezenou velikost mailové schránky. Management oceňuje finanční úspory i jednoduše vyčíslitelné náklady do budoucna a pro IT je výhodou zjednodušení a zefektivnění IT infrastruktury, zvýšení bezpečnosti mailové komunikace využitím integrovaných bezpečnostních nástrojů i vyřešení problému s různými mailovými archivy uživatelů.

NWT, a.s.
www.nwt.cz
Třída Tomáše Bati 269, 760 01 Zlín
petra.vecerkova@nwt.cz
tel.: 570 570 118

Citace zákazníka společnosti:
Společnost Hydraulics nahradila starší řešení založené na Small Business Serveru 2011 za Microsoft Office 365, aniž by musela nést náklady na hardware a údržbu. Firma současně získala dostatečné uložiště pro informace za rozumnou cenu a vysoké zabezpečení dat splňující průmyslové standardy a vysokou dostupnost služby.

SUMA, s. r.o.
www.sumanet.cz
Antala Staška 1074/53a, 140 00 Praha 4
suma@sumanet.cz
tel.: 241 021 999

Citace zákazníka společnosti:
Lidé ve firmě C-Copy Centrum Praha s.r.o. využívají služby Office 365 na plno. Přechodem na emailovou službu Exchange Online šetří náklady na údržbu a správu vlastního hardware. Navíc přechod byl bezbolestný a bylo ho možné uskutečnit jen během pár hodin. Emailová komunikace se velmi usnadnila a zrychlila. Také díky synchronizaci všech různých zařízení a možností sdílení kalendáře, kontaktů, úkolů a podobně je organizace práce mnohem efektivnější.
Jak začít s Ofice 365?

Začít používat Office 365 ve Vaší firmě je snazší, než si myslíte. Vůbec nejsnazší cestou je kontaktovat naše autorizované partnery, kteří Vám s instalací a nastavením služeb rádi pomohou. Pokud si budete chtít nastavit služby sami podle svého, pak Vám přijdou vhod následující rady a tipy.

Stažení, instalace, aktivace
Začínáme s Office
Novinky v nápovědě k Office